"Mým cílem je učit jak otevřít a vyléčit své srdce, abychom se mohli propojit s naší duší, se kterou jakmile jsme v kontaktu, vše v našem životě začíná plynout, jak má a dává smysl."

Mojí motivací byla vždy práce s lidmi, která mě po jedenácti letech zkušenosti vede stále více do pozice průvodce. Průvodce stojí vedle vás a asistuje vám v nalezení vaší jedinečné pravé cesty k naplnění vašeho poslání, vyléčení a harmonických vztahů.

Kateřina se jógou začala zabývat před více než patnácti lety. Několik let nejprve cvičila Vinyasa Jógu, avšak zásadní vliv na její život mělo poznání Naam jógy. Poté co si vyzkoušela práci ve finančním světě v New Yorku a následně ve filmové distribuci v Praze, si uvědomila, že nastal čas změny. Ve stejné době měla možnost poznat učení Naam jógy. Následujícím zásadním momentem v jejím životě bylo osobní setkání s Dr. Josephem Michaelem Levrym. On jí potvrdil, že pracovat s lidmi a pomáhat jim, ať už v roli terapeuta, poradce, učitele nebo léčitele je jejím povoláním v tomto životě.

Pod vedením Dr. Levryho je Kateřina absolventkou intenzivního třítýdenního kurzu Naam Jógy, úrovně 1 v Joshua Tree v Kalifornii, kurzu Naam Jóga 2 v Německu, kurzu Naam Jóga 3 v New Yorku, kurzu Kabbalah of Birth and Beyond v Los Angeles, kurzů Shakti Naam I a II v New Yorku, online Certifikovaného programu studia Univerzální Kabaly, online kurzu Holistického kabalistického poradenství a pokročilých kabalistických kurzů Božské spirituální alchymie v Mexiku, Izraeli a Africe. Je absolventkou kurzů Harmonyum I, II, III, IV a kurzu Pokročilých technik Harmonya, které se konaly v Německu, Švýcarsku a Mexiku.

Po 12 letech intenzivní spolupráce se ale Kateřina rozhodla tuto spolupráci ukončit. Uvědomila si totiž, že jakkoliv cítí velkou vděčnost za vše, co se zde naučila, vnímá, že se její cesta změnila a není již v souladu s tímto učením ani s učením jógy, jak je prezentováno v tuto chvíli v západní společnosti. V současnosti se dál věnuje práci s vědomým pohybem skupinově i individuálně, praktikování energetického léčení, pořádání seminářů o léčení a propojení se s vnitřní podstatou harmonie a plynutí a konzultacím v Praze a pravidelně i v Písku.