ON-LINE VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO ZDRAVÍ

Ve spolupráci s Dr. Christinou Pabers, lékařkou orientální medicíny, akupunkturistkou a bylinkářkou z Kalifornie jsme pro vás připravily sérii online vzdělávacích videí.

Záměrem tohoto programu je nám pomoci porozumět tělu a jeho procesu vývoje, abychom mohli začít dělat vědomé volby a změny, které povedou k dosažení harmonie a léčení na všech úrovních.

Postupně budeme v první sérii procházet různá témata, jež souvisí s jednotlivými obdobími života ženy. Vše bude dopředu nahráno jako online video přednáška s českým překladem, kterou si pustíte kdykoliv vám to bude vyhovovat a jakkoliv často budete potřebovat. Jinými slovy, získáváte neomezeně dlouhý přístup, jelikož jsou tyto lekce opravdu plné úžasných informací a je dobré si je projít několikrát.

"Věřím, že úkolem lékaře a léčitele je především odblokovat schopnost samoléčení a posílit tuto nám vrozenou schopnost."
- Dr. Christina Pabers

CHRISTINA PABERS PhD, MA TCM, L.Ac

Christina pracuje ve zdravotnictví již více než 30 let. Má doktorát z klasické čínské medicíny na Americké univerzitě komplementární medicíny, titul čínské lékařky na univerzitě v Yo San a bakalářský titul v oboru kineziologie, fyziologie cvičení na Kalifornské státní univerzitě v Northridge. Již 20 let přednáší po celém světě na téma anatomie, fyziologie, čínské medicíny, léčebných účinků jógy a meditace a na téma energetického léčení. Christina dříve 25 let studovala bylinnou medicínu a předepisuje individuální receptury, které se týkají konstituce každého jednotlivce.

Mezi její nejdůležitější učitele a vlivy patří Jeffrey Yuen, Kiiko Matsumoto, Ingrid Naiman, zesnulý Earl James Ends, Joseph Michael Levry, Andrew Bartzis, zesnulá Kathryn White, její milující partnerka Kaia Tollefson a její rodiče.

DOSTUPNÉ PROGRAMY

MENOPAUZA
Toto je období, bývá vnímáno jako problematické, zatímco je to ve skutečnosti čas, kdy můžete objevovat nově nabytou svobodu k tomu, abyste se propojila s vnitřní pravou podstatou včetně jasnosti, odvahy a rozšířené schopnosti dosáhnout svých cílů navzdory překážkám. Velmi doporučujeme všem ženám po čtyřicítce ale i těm, které již menopauzou prošly.
V téměř 5 hodinách videí se přehlednou a praktickou formou dozvíte důležité informace k těmto tématům: 
  • Co to jsou 4 životní cykly žen a v čem je každý důležitý a výjimečný, porozumění změnám v distribuci energie v těle během života.
  • Pojmenování změn, které s menopauzou souvisí: hormonální a fyzické změny v průběhu menopauzy.
  • Praktické tipy, jak touto dobou projít co nejlépe, cítit se dobře a dobře vypadat: vyrovnání vnitřního a vnějšího proudění energií.
  • Jak se naučit pracovat chytřeji a ne nutně více usilovně, abychom se nevyčerpávaly.
  • Harmonizační techniky pro menopauzu: různé léčivé čajové směsi, potraviny a doplňky a také detoxikace jater a ledvin, důležitost zdravých sliznic a jak zabránit suchosti, jednoduchá léčivá dechová technika.
Cena: 1000 CZK (platba je možná převodem na účet Institutu 602466/5500 nebo v hotovosti na lekcích).
Délka více než 5 hodin.

Tématem druhého semináře, který pro vás právě připravujeme, je PLODNOST. K dispozici v létě 2023.

Zde se dozvíte, jakým způsobem komplexně rozumět období od nástupu puberty po nástup menopauzy – kdy máme k dispozici velké množství energie, se kterou je ale dobré naučit se pracovat vědomě, což je základem prevence veškeré nerovnováhy vnitřní, která může vést k problémům, omezením a nemocem fyzického těla.

Konkrétně pojmenujeme fungování hormonů, důležitost menstruace, podporu plodnosti (včetně hormonální rovnováhy, otěhotnění i udržení plodu), jak se zbavit častých infekcí urogenitální oblasti, porozumění emoční a psychické nerovnováze související s hormony a vnějšími vlivy obecně… a mnoho dalších témat.

Naším cílem je podpořit uvědomění si vlastní jedinečnosti a propojení se s ní pro zdravou sebelásku, sebehodnotu a sebevyjádření, jež jsou základem plného a trvalého zdraví.

Pokud máte o semináře zájem, napište nám prosím na institutvedomi@gmail.com nebo na tel. 734 480 033.

Obratem po zaplacení vám bude zaslán přístup – jedná se o skrytý youtube link, který vás prosíme v rámci zachování principu výměny energie s nikým, kdo si seminář nezakoupil, nesdílet. Děkujeme a věříme, že ze seminářů budete stejně nadšení, jako jsme my 🙂