ON-LINE VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO ZDRAVÍ

Ve spolupráci s Dr. Christinou Pabers, lékařkou orientální medicíny, akupunkturistkou a bylinkářkou z Kalifornie jsme pro vás připravily sérii online vzdělávacích videí.

Záměrem tohoto programu je nám pomoci porozumět tělu a jeho procesu vývoje, abychom mohli začít dělat vědomé volby a změny, které povedou k dosažení harmonie a léčení na všech úrovních.

Postupně budeme v první sérii procházet různá témata, jež souvisí s jednotlivými obdobími života ženy. Vše bude dopředu nahráno jako online video přednáška s českým překladem, kterou si pustíte kdykoliv vám to bude vyhovovat a jakkoliv často budete potřebovat. Jinými slovy, získáváte neomezeně dlouhý přístup, jelikož jsou tyto lekce opravdu plné úžasných informací a je dobré si je projít několikrát.

"Věřím, že úkolem lékaře a léčitele je především odblokovat schopnost samoléčení a posílit tuto nám vrozenou schopnost."
- Dr. Christina Pabers

CHRISTINA PABERS PhD, MA TCM, L.Ac

Christina pracuje ve zdravotnictví již více než 30 let. Má doktorát z klasické čínské medicíny na Americké univerzitě komplementární medicíny, titul čínské lékařky na univerzitě v Yo San a bakalářský titul v oboru kineziologie, fyziologie cvičení na Kalifornské státní univerzitě v Northridge. Již 20 let přednáší po celém světě na téma anatomie, fyziologie, čínské medicíny, léčebných účinků jógy a meditace a na téma energetického léčení. Christina dříve 25 let studovala bylinnou medicínu a předepisuje individuální receptury, které se týkají konstituce každého jednotlivce.

Mezi její nejdůležitější učitele a vlivy patří Jeffrey Yuen, Kiiko Matsumoto, Ingrid Naiman, zesnulý Earl James Ends, Joseph Michael Levry, Andrew Bartzis, zesnulá Kathryn White, její milující partnerka Kaia Tollefson a její rodiče.

DOSTUPNÉ PROGRAMY

MENOPAUZA
Toto je období, bývá vnímáno jako problematické, zatímco je to ve skutečnosti čas, kdy můžete objevovat nově nabytou svobodu k tomu, abyste se propojila s vnitřní pravou podstatou včetně jasnosti, odvahy a rozšířené schopnosti dosáhnout svých cílů navzdory překážkám. 
V kurzu se seznámíte s mnoha technikami a recepty, které pomohou tímto obdobím projít mnohem snadněji a ukáží vám, jak získat moudrost v něm skrytou.
Cena: 1000 CZK (platba je možná převodem na účet Institutu 602466/5500 nebo v hotovosti na lekcích).
Délka více než 5 hodin.

Tématem druhého semináře, který pro vás právě připravujeme, je PLODNOST.

Pokud máte o seminář zájem, napište nám prosím na institutvedomi@gmail.com nebo na tel. 734 480 033.

Obratem po zaplacení vám bude zaslán přístup – jedná se o skrytý youtube link, který vás prosíme v rámci zachování principu výměny energie s nikým, kdo si seminář nezakoupil, nesdílet. Děkujeme a věříme, že ze seminářů budete stejně nadšení, jako jsme my 🙂