ON-LINE VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO ZDRAVÍ

Ve spolupráci s Dr. Christinou Pabers, lékařkou orientální medicíny, akupunkturistkou a bylinkářkou z Kalifornie jsme pro vás připravily sérii online vzdělávacích videí.

Záměrem tohoto programu je nám pomoci porozumět tělu a jeho procesu vývoje, abychom mohli začít dělat vědomé volby a změny, které povedou k dosažení harmonie a léčení na všech úrovních.

Postupně budeme v první sérii procházet různá témata, jež souvisí s jednotlivými obdobími života ženy. Vše bude dopředu nahráno jako online video přednáška s českým překladem, kterou si pustíte kdykoliv vám to bude vyhovovat a jakkoliv často budete potřebovat. Jinými slovy, získáváte neomezeně dlouhý přístup, jelikož jsou tyto lekce opravdu plné úžasných informací a je dobré si je projít několikrát.

"Věřím, že úkolem lékaře a léčitele je především odblokovat schopnost samoléčení a posílit tuto nám vrozenou schopnost."
- Dr. Christina Pabers

CHRISTINA PABERS PhD, MA TCM, L.Ac

Christina pracuje ve zdravotnictví již více než 30 let. Má doktorát z klasické čínské medicíny na Americké univerzitě komplementární medicíny, titul čínské lékařky na univerzitě v Yo San a bakalářský titul v oboru kineziologie, fyziologie cvičení na Kalifornské státní univerzitě v Northridge. Již 20 let přednáší po celém světě na téma anatomie, fyziologie, čínské medicíny, léčebných účinků jógy a meditace a na téma energetického léčení. Christina dříve 25 let studovala bylinnou medicínu a předepisuje individuální receptury, které se týkají konstituce každého jednotlivce.

Mezi její nejdůležitější učitele a vlivy patří Jeffrey Yuen, Kiiko Matsumoto, Ingrid Naiman, zesnulý Earl James Ends, Joseph Michael Levry, Andrew Bartzis, zesnulá Kathryn White, její milující partnerka Kaia Tollefson a její rodiče.

DOSTUPNÉ PROGRAMY

2. KAPITOLA V ŽIVOTĚ ŽENY

Období, které začíná nástupem menstruace a končí menopauzou, slouží nejen k mateřství, ale především je dobou úžasné energie a motivace k naplnění poslání naší duše – ve všech oblastech našeho života.

Jak tento čas co nejlépe využít, podpořit všechny úrovně našeho bytí a také zpomalit proces stárnutí a předčasný nástup menopauzy, je hlavním posláním tohoto semináře.

Konkrétně se zde zaměřujeme na tato témata:

 • Léčivé akupresurní body pro celkovou harmonizaci fyzického i duševního nastavení, podporu meridiánů a orgánů obecně, podporu plodnosti, menstruace a ovulace konkrétně
 • Důležité body a pojmenování ohledně správné péče o sebe sama
 • Jak správně vyživit krev a různé metody jak toho dosáhnout
 • Energizace akupresurních meridiánů pro podporu hormonální rovnováhy
 • Menstruace a ovulace – jaké orgány a meridiány je třeba podpořit
 • Masáž břicha jako léčebná technika, kterou si můžeme dopřát každý den
 • Esenciální oleje pro reprodukční systém
 • Harmonizační techniky – správné dýchání, terapie doplnění energie, sexuální léčení, léčení bylinkami – praktické recepty a doporučení na čaje i tinktury, včetně toho, jak si je doma snadno vyrobit

Cena je 1200 korun a délka je 6 hodin (seminář je rozdělen tématicky do 5 videí plus jako bonus získáte 2 ukázky případových studií, vedenou meditaci k relaxaci a obecnou lekci o přístupu tradiční čínské medicíny k fyziologii člověka – tedy bez mála celkem 9 hod videí).

3. KAPITOLA V ŽIVOTĚ ŽENY

Toto je období, bývá vnímáno jako problematické, zatímco je to ve skutečnosti čas, kdy můžete objevovat nově nabytou svobodu k tomu, abyste se propojila s vnitřní pravou podstatou včetně jasnosti, odvahy a rozšířené schopnosti dosáhnout svých cílů navzdory překážkám. Velmi doporučujeme všem ženám po čtyřicítce ale i těm, které již menopauzou prošly.
V 5 hodinách videí se přehlednou a praktickou formou dozvíte důležité informace k těmto tématům: 
 • Co to jsou 4 životní cykly žen a v čem je každý důležitý a výjimečný, porozumění změnám v distribuci energie v těle během života.
 • Pojmenování změn, které s menopauzou souvisí: hormonální a fyzické změny v průběhu menopauzy.
 • Praktické tipy, jak touto dobou projít co nejlépe, cítit se dobře a dobře vypadat: vyrovnání vnitřního a vnějšího proudění energií.
 • Jak se naučit pracovat chytřeji a ne nutně více usilovně, abychom se nevyčerpávaly.
 • Harmonizační techniky pro menopauzu: různé léčivé čajové směsi, potraviny a doplňky a také detoxikace jater a ledvin, důležitost zdravých sliznic a jak zabránit suchosti, jednoduchá léčivá dechová technika.
Cena: 1000 CZK (platba je možná převodem na účet Institutu 602466/5500 nebo v hotovosti na lekcích).
Délka je 5 hodin.

Pokud máte o semináře zájem, napište nám prosím na institutvedomi@gmail.com nebo na tel. 734 480 033.

Obratem po zaplacení vám bude zaslán přístup – jedná se o skrytý youtube link, který vás prosíme v rámci zachování principu výměny energie s nikým, kdo si seminář nezakoupil, nesdílet. Děkujeme a věříme, že ze seminářů budete stejně nadšení, jako jsme my 🙂