Dvanáct kouřových nocí


Detaily události

Tato událost skončila 03 Leden 2024


Ahoj!

Tradičně ke konci roku a začátku nového bylo známých tzv. 12 kouřových nocí, jež vycházejí z rozporu mezi lunárním a slunečním kalendářem, které se touto dobou rozchází o 11 dní a 12 nocí a proto se v této době doporučují ochranné rituály za použití směsí kadidel a vykuřování svého prostoru.
 
A protože mě to poslední dobou hodně vede k propojení se s lokálními pozapomenutými tradicemi, připravila jsem na konec tohoto a začátek nového roku pro vás příležitost se společně setkat a využít tuto dobu k vědomému vyrovnání se s rokem minulým, který byl pro spoustu z nás velmi intenzivní a také možnost vědomě se připravit na nastavení nadcházejícího roku. Při těchto setkáních si zároveň budete mít možnost vyrobit vlastní směsi kadidel na domácí použití.
 
První možnost setkání bude ve středu 13.12. od 17,30 hod na seminář o kouřových nocích, kadidlech a vykuřovadlech, kde se mimo jiné podíváme na numerologii roku 2023 i 2024 a to v rámci obecně platné vibrace i vibrace vaší konkrétní, která s oběma roky souvisí.
 
Druhá možnost setkání bude v energii zimního slunovratu ve středu 20.12. od 17,30 hod, když na tento důležitý svátek už s kadidly budeme pracovat a víc se skrze jejich sílu a energii ladit na energetické uzavření tohoto roku.
 
Pak po Vánocích se pak sejdeme a budeme trávit část kouřových nocí společně a to od 30.12. do 3.1. – každý večer vždy od 17,30 hod – kdy pouze naše intuice a momentální energie určí, jakým způsobem budeme pracovat…
 
Těším se, že vám vyjde se přidat!
 
Ceny:
Seminář je 300 korun nebo 700 korun včetně dvou směsí kadidla (pro seniory – 200 korun)
Slunovrat je 300 korun (i zde bude možnost namíchat si směs kadidel za příplatek, pro seniory – 200 korun)
Setkání v období 7 večerů kouřových nocí je 300 korun jednotlivě (pro seniory – 200 korun) nebo 1500 korun za všechny večery celkem (pro seniory 1000 korun).
 
Brzy naviděnou, pa K