"Mým cílem je učit jak otevřít a vyléčit své srdce, abychom se mohli propojit s naší duší, se kterou jakmile jsme v kontaktu, vše v našem životě začíná plynout, jak má a dává smysl."

Věřím, že naším pravým posláním je propojit se se zdrojem lásky a moudrosti v nás, což nám přináší poznání pravdy, která nás osvobozuje od falešné reality utrpení, nemoci, nedostatku a propojuje s jedinou pravou realitou, kterou je realita lásky. Mojí motivací byla vždy práce s lidmi, která mě po jedenácti letech zkušenosti vede stále více do pozice průvodce. Průvodce stojí vedle vás a asistuje vám v nalezení vaší jedinečné pravé cesty k naplnění.

Kateřina se jógou začala zabývat před více než patnácti lety. Několik let nejprve cvičila Vinyasa Jógu, avšak zásadní vliv na její život mělo poznání Naam jógy. Poté co si vyzkoušela práci ve finančním světě v New Yorku a následně ve filmové distribuci v Praze, si uvědomila, že nastal čas změny. Ve stejné době měla možnost poznat učení Naam jógy. Následujícím zásadním momentem v jejím životě bylo osobní setkání s Dr. Josephem Michaelem Levrym. On jí potvrdil, že pracovat s lidmi a pomáhat jim, ať už v roli terapeuta, poradce, učitele nebo léčitele je jejím povoláním v tomto životě.

Pod vedením Dr. Levryho je Kateřina absolventkou intenzivního třítýdenního kurzu Naam Jógy, úrovně 1 v Joshua Tree v Kalifornii, kurzu Naam Jóga 2 v Německu, kurzu Naam Jóga 3 v New Yorku, kurzu Kabbalah of Birth and Beyond v Los Angeles, kurzů Shakti Naam I a II v New Yorku, online Certifikovaného programu studia Univerzální Kabaly, online kurzu Holistického kabalistického poradenství a pokročilých kabalistických kurzů Božské spirituální alchymie v Mexiku, Izraeli a Africe. Je absolventkou kurzů Harmonyum I, II, III, IV a kurzu Pokročilých technik Harmonya, které se konaly v Německu, Švýcarsku a Mexiku. V současnosti se věnuje vyučování Naam jógy, praktikování Harmonya, pořádání seminářů o Univerzální moudrosti, vedení meditací a konzultacím v Praze v Institutu vědomí, jehož je zakladatelkou, a pravidelně i v Písku.