Poznání pravé vnitřní podstaty a její vyjádření

Co je smyslem našeho života? Proč jsme tady? Jak prožít šťastný, naplněný, smysluplný život? Jak dosáhnout trvalého vyléčení a harmonických, láskyplných vztahů na všech úrovních? Jak se zbavit strachu, úzkosti s vzteku a žít v realitě, ve které se cítíme dobře my sami ani lidé kolem nás?  To všechno jsou typické otázky, které si klade hodně lidí…

Odpověď na ně se skrývá ve studiu zákonů vesmíru a přírody, což vede nejenom k sebe poznání (hodně i díky osobní planety, pod kterými jsme se narodili), ale i k poznání toho, jak funguje vesmír, příroda a člověk. Tyto zákony jsou v tomto učení vysvětleny prakticky způsobem, který dokáže naše mysl přijmout a nemá tendenci proti tomu bojovat (jak se občas se spirituálními texty stává, jelikož mohou mít tendenci být příliš dogmatické nebo naopak nepochopitelné).

Konzultace

Konzultace podporuje každého klienta tím, že mu vytváří příležitost dozvědět se víc sám o sobě. Využívá zákonů vesmíru, přírody a “matematiky spirituality”, díky kterým pomáhá komukoli v jakékoli situaci se přesunout z osudu ve smyslu utrpení nebo údělu do osudu ve smyslu nejvyššího naplnění. Takto pojatá konzultace je jedinečný způsob, který nabízí pomoc. Váš průvodce touto konzultací vytváří neutrální prostor, skrze který pracuje obrovská mocná nadčasová univerzální moudrost a jóga, a tím se dostává přímo ke zdroji překážek, které stojí mezi naší omezenou podstatou a naším vyšším Já.

Průvodce vám nedává rady. Co to znamená? Váš průvodce studuje vaši astrologickou mapu a na základě toho dává informace o souvisejících zákonech Vesmíru. Neděláme předpovědi, protože nejsme vykladači budoucnosti ani nepoužíváme praktiky jako je channelling. Zodpovědností průvodce je být pozitivní a povzbuzující, a předávat informace neutrálně se záměrem vás podpořit na vaší nádherné jedinečné cestě tímto životem k nalezení smyslu, naplnění, harmonických vztahů a plného zdraví.

Konzultace trvá přibližně 60 min, cena je 1000 Kč, stačí objednat na: institutvedomi@gmail.com nebo na tel. 734480033 – je možné ji absolvovat osobně, telefonicky anebo si ji nechat poslat jako audio nahrávku – jediné, co k tomu potřebujeme, je vaše datum narození.

Semináře

Semináře univerzální moudrosti jsou založené na práci se zákony vesmíru a přírody, jejichž studiem a aplikací v našem životě máme šanci se stát součástí nekonečného proudu hojnosti, lásky, světla, zdraví a harmonie, který je všude kolem nás, ale mezi kterým a námi stojí naše svobodná vůle se rozhodnout a stát se jeho součástí. Tato moudrost nás pak postupem času zbavuje strachu, který nás jinak paralyzuje, a nedovoluje nám se spojit s kreativní energií uvnitř i kolem nás…
Semináře jsou k dispozici pravidelně jednou měsíčně jako audio nahrávka, po jejímž poslechu je možné se zúčastnit i společné diskuze. Aktuální seminář najdete vždy v rozvrhu.

Nově najdete přehled starších seminářů v Akademii univerzální moudrosti 🙂

Cena za jeden seminář je 390 Kč (290 Kč pro seniory a studenty) nebo 3000 Kč za balíček 10 seminářů.

Audio nahrávku (aktuálního i předchozích seminářů) lze kdykoliv objednat na institutvedomi@gmail.com