KNIHOVNA PODCASTŮ O UNIVERZÁLNÍ MOUDROSTI

Postupně budeme pojmenovávat jednotlivé principy a techniky, které nám pomohou uvolnit se z tlaku, strachu, úzkosti, negativity a stresu, které můžeme vnímat kolem.
Podcasty pro vás tvoříme za účelem toho, abyste se dozvěděli o prostředcích, které v této silné době fungují.
Celé je to totiž o tom uvědomit si, že máme vždy na výběr ohledně toho, jak se cítíme, jak přemýšlíme, jak mluvíme a jaký máme přístup a jediné, co pak potřebujeme, je naučit se jednoduché techniky pro práci na těchto úrovních…
Pokud Vás některý podcast osloví, neváhejte sdílet se svými přáteli.

1. PODCAST

Zajímá Vás, proč je v této době důležité pracovat s pohybem, dechem a zpěvem?

V rámci prvního podcastu vám Kateřina Kolihová prozradí, proč lekce Naam jógy pomáhají k posílení těla na fyzické i emoční úrovni, a v čem se tento směr odlišuje od jiných stylů jógy.

2. PODCAST

Vybíráte se stejnou pečlivostí jako jídlo pro vás a rodinu i informace, které denně konzumujete?

To, jak se cítíme, má moc nás vynést do vysokých sfér nebo naopak držet v nízkých vibracích. V rámci druhého podcastu nám Kateřina vysvětlí teorii emoční diety a prozradí praktický návod, jak se po ránu naladit, abychom zůstávali neutrální a nalezli sílu nereagovat.

3. PODCAST

Inspirujte se, jak dosáhnout hormonální rovnováhy, která ovlivňuje nejen naše celkové zdraví, ale také naše emoce a nálady.

V rámci třetího podcastu nám Kateřina popíše, jak vše funguje v rámci těla propojeně a jak není možné se zaměřit pouze na jednu jeho část nebo žlázu, pokud usilujeme o dosažení plného a trvalého zdraví.

4. PODCAST

Naučte se vyjádřit pravdu, udržet si mládí tím, že aktivujete a využijete plnou funkci štítné žlázy.

Plně aktivovaná štítná žláza je důležitá součást našeho fyzického, psychického zdraví, spokojenosti i harmonické komunikace. Na konci podcastu vás Kateřina naučí i jednoduchou techniku pro její správnou stimulaci.

5. PODCAST

Víte, kdo vám pomáhá si udržet nadhled, nepodléhat emocím a být neutrální? Poznejte Váš nervový systém.

Nervovým systémem proudí životní síla. Zdraví závisí z velké části na kvalitě a hladkém plynutí naší životní síly. Proto je silný nervový systém jedním ze základních pilířů zdraví, štěstí a úspěchu v životě.

6. PODCAST

Tajemství osvobození se od všech našich omezení a podmínění neboli sedmi karmických vlivů.

Karmické vlivy mají sílu podmínit způsob jakým přemýšlíme, jak se cítíme, mluvíme, a jak se chováme. Jejich pojmenování je důležitým krokem na cestě k osvobození se z jejich podmínění a dosažení zdraví, štěstí a naplnění ve vztazích i v profesním životě.

7. PODCAST

Mnoho našeho emočního trauma je zapsáno v páteři, zjistěte, jak jej uvolnit pomocí léčebné techniky Harmonyum.

Aby jakákoli úleva od fyzického, emočního nebo mentálního stresu byla trvalá, musí změna přijít zevnitř. V sedmém podcastu se dozvíte, jak skrze léčebnou systém Harmonyum může stimulovat přirozenou schopnost těla vyléčit sebe samo.

8. PODCAST

Nový seriál JAK NAAM MĚNÍ ŽIVOTY: Léčebná technika Harmonyum – rozhovor s Rianou Horskou.

V rámci nového seriálu rozhovorů si budeme povídat o tom, jak techniky vycházející z Naam učení, dokáží přeměňovat naše životy. Jako první vám Kateřina nachystala rozhovor o technice Harmonyum s Rianou Horskou, která sdílí zázračný příběh vyléčení její maminky.

9. PODCAST

Seriál JAK NAAM MĚNÍ ŽIVOTY: Jak funguje pravidelná praxe – rozhovor se Sváťou.

Nechte se provést tím, jak pravidelná praxe Naam dokáže postupně proměňovat naše vnímání reality a jaký vliv může mít na naše každodenní rozhodování, která v důsledku vedou ke šťastnějšímu a naplněnému životu. Poznejte Sváťův příběh.

10. PODCAST

Seriál JAK NAAM MĚNÍ ŽIVOTY: Cesta k vysněnému miminku – rozhovor s Aničkou

Jubilejní 10. podcast je krásným předvánočním pohlazením. Je o zkoušce naší víry, uvolnění se do toho, že vše, co k nám přichází, přichází v ten nejlepší čas a o tom největším zázraku – příchodu nové duše. Zaposlouchejte se do příběhu Aničky (a Toníka).

11. PODCAST

Seriál JAK NAAM MĚNÍ ŽIVOTY: Zklidnění nervového systému – rozhovor s Magdou.

Harmonyum 3 je silná technika, která nám pomáhá obnovit spojení s naší pravou podstatou, a v důsledku léčit fyzické tělo. Příběh Magdy je krásnou inspirací, jak přijímání i dávání této léčivé techniky přineslo do jejího života i života nejbližších velké uvolnění napětí a zmírnění bolesti.

12. PODCAST

Seriál JAK NAAM MĚNÍ ŽIVOTY: Imunita skrytá v józe a esencích – rozhovor s Petrou.

Síla skrytá v esencích je téma, které nám skrze svůj příběh přiblížila Petra, Naam jogínka a vydavatelka knížek o esenciálních olejích Young Living. Z podcastu se například dozvíte, jak kombinovat techniky Naam jógy a jak pracovat s esenciálními oleji, abychom posílili naši imunitu.