Naam jóga je jogínská praxe, která pomáhá zabraňovat stárnutí a slouží jako prevence proti nemocem. Obsahuje pozice ve stoje společně s hluboce regeneračními dechovými technikami, v rámci kterých dochází k otevření meridiánů (energetických kanálů) a odstraňují se bloky těla. Toto unikátní spojení pohybu, dechu, akupresury, protažení a vokální vibrace aktivuje a posiluje samoléčící schopnost těla a pomáhá dosáhnout dlouhověkosti, zdraví, štěstí, vitality.

Co vás na lekcích Naam jógy čeká? Kombinace pohybu, dechu a zvukové vibrace, protože pouze pokud děláme tři věci najednou, naše mysl se musí plně soustředit a nemá šanci utíkat 🙂

Co sebou? Stačí pohodlné oblečení. V centru máme k dispozici podložky, polštáře na sezení, deky, čaj nebo vodu.

Jak si vybrat, která lekce je pro mě vhodná? Naam jóga je vhodná pro každého člověka v jakémkoli věku nebo zdravotním stavu (o vašem zdravotním stavu, pokud je to potřeba, před hodinou informujte instruktora, který vám ukáže vhodné modifikace).

Musím se dopředu objednat? Doporučujeme zkontrolovat informace k dané lekci v rozvrhu, na Naam jógu většinou stačí rovnou přijít, na speciální lekce např. pro těhotné je potřeba se den předem objednat.

VIDEA O NAAM JÓZE