LÉČIVÝ OHEŇ NEBES

V POŘADÍ 5. PŘELOŽENÁ KNIHA DR. LEVRYHO OBSAHUJE MOUDROST A MEDITACE, SKRZE KTERÉ SE MŮŽEME OTEVŘÍT LÉČIVÉ SPIRITUÁLNÍ SÍLE SLUNCE.

Ve Slunci se skrývá mnohem více než jenom ohnivá koule, která vychází a zapadá. Slunce je původem všeho. Sluneční světlo je nutné pro život, pro růst rostlin, zvířat, lidí a spirituality.Prací se Sluncem si vytvoříte léčivé spojení mezi vámi a silou, která vládne životu a přináší jej celému vesmíru.

Cena je 600 korun.

SHAKTI NAAM JÓGA

POPRVÉ ZVEŘEJNĚNÝ JEDINEČNÝ SOUBOR POKROČILÝCH SHAKTI NAAM JÓGA cvičení a meditací pro lidi jakéhokoli věku a úrovně zkušenosti.

Bohatá, univerzální, královská linie Shakti Naam jógy slučuje tajné dávné techniky vyšší jogínské vědy, také známé jako Sukshma Vyayama, v západním světě až do teď téměř neznámé, s Naam, posvátnou vibrací zvuku. Tato nadčasová jóga naplňuje tělo životem a krásou, zpomaluje proces stárnutí a odstraňuje známky vysokého věku. Je to dar lidstvu pro tento věk, cenný prostředek, jež je přínosem celému světu.

Cena je 840 korun.

BOŽSKÝ LÉKAŘ

LÉČENÍ ZA HRANICÍ MEDICÍNY

Skončil čas, kdy jsme mohli spoléhat na to, že nás může vyléčit někdo jiný. Nyní více než kdy jindy každý z nás musí přijmout zodpovědnost za naše fyzické zdraví a spirituální evoluci. Jinými slovy, musíme přijmout zodpovědnost za naše vlastní léčení a transformaci. Kniha Božský lékař je v tomto ohledu významným pojednáním o umění sebeléčení a tajemství trvalého zdraví. Práce s ní vytvoří základ pro sebeléčení.

Cena je 840 korun.

ALCHYMIE MILOSTNÝCH VZTAHŮ

PRŮVODCE SPIRITUÁLNÍMI A METAFYZICKÝMI PRINCIPY K LÉČENÍ SRDCE A VYTVOŘENÍ TRVALÉHO, MILUJÍCÍHO VZTAHU

Pro milostné partnery je velmi důležité, aby si uvědomili, jakým směrem se pohybují vládnoucí síly přírody. Tyto síly totiž hrají zásadní roli v určení, kdy vstoupit do vztahu nebo mít svatbu, a co dělat, jakmile jsme jednou v něm. Spirituální principy odkrývané v Alchymii milostných vztahů budou velmi praktické pro každého muže a ženu, kteří si přeji vytvářet, rozvíjet a udržovat zdravý milostný vztah.

Není k dispozici

ZVEDÁNÍ ZÁVOJE

BOŽSKÝ KÓD: Univerzální Kabala s Naam jógou

Zvedání závoje vám dovoluje proniknout do vyšších tajemství Kabaly, díky tomu, že tuto nadčasovou moudrost představuje v praktické, použitelné a srozumitelné podobě. V této knize najdete vyzkoušené recepty, které vám umožní prožít váš život s milostí a radostí.

Není k dispozici

NEJVYŠŠÍ TAJEMSTVÍ INTIMITY A STVOŘENÍ

Dědičnost nemusí být naším osudem. Karmická břemena, která jsou předávána rodinnými liniemi napříč generacemi, mohou být neutralizována a vyřešena dříve, než se přenesou na naše děti. Poznání je moc, ale poznání sebe sama je vyšší moc. Nemůžeme se osvobodit od dopadů negativních vzorců, dokud nepochopíme, jak přispěly k našemu utrpení. Tato kniha vám pomůže navázat zdravý vztah se sebou samými, s milostným partnerem, s vašimi blízkými, s vašimi dětmi a hlavně pomůže nám všem přispět k pozitivnímu vývoji lidstva. Tato kniha ovlivní a uzdraví mnoho oblastí vašeho života. Především je však určena všem, kteří touží poznat posvátné zákony stvoření a převzít osobní odpovědnost za vytváření čistých a harmonických podmínek pro děti s vysokými vibracemi, které přicházejí na Zemi.

Není k dispozici

VŠECHNY KNIHY DR. LEVRYHO MŮŽETE OBJEDNAT NA ESHOPU