Pokud máte zájem o jakýkoli produkt z naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky.

LÉČIVÝ OHEŇ NEBES

V POŘADÍ 5. PŘELOŽENÁ KNIHA DR. LEVRYHO OBSAHUJE MOUDROST A MEDITACE, SKRZE KTERÉ SE MŮŽEME OTEVŘÍT LÉČIVÉ SPIRITUÁLNÍ SÍLE SLUNCE.

Ve Slunci se skrývá mnohem více než jenom ohnivá koule, která vychází a zapadá. Slunce je původem všeho. Sluneční světlo je nutné pro život, pro růst rostlin, zvířat, lidí a spirituality.Prací se Sluncem si vytvoříte léčivé spojení mezi vámi a silou, která vládne životu a přináší jej celému vesmíru.

Cena 600 Kč

SHAKTI NAAM JÓGA

POPRVÉ ZVEŘEJNĚNÝ JEDINEČNÝ SOUBOR POKROČILÝCH SHAKTI NAAM JÓGA cvičení a meditací pro lidi jakéhokoli věku a úrovně zkušenosti.

Bohatá, univerzální, královská linie Shakti Naam jógy slučuje tajné dávné techniky vyšší jogínské vědy, také známé jako Sukshma Vyayama, v západním světě až do teď téměř neznámé, s Naam, posvátnou vibrací zvuku. Tato nadčasová jóga naplňuje tělo životem a krásou, zpomaluje proces stárnutí a odstraňuje známky vysokého věku. Je to dar lidstvu pro tento věk, cenný prostředek, jež je přínosem celému světu.

Cena 840 Kč

BOŽSKÝ LÉKAŘ

Skončil čas, kdy jsme mohli spoléhat na to, že nás může vyléčit někdo jiný. Nyní více než kdy jindy každý z nás musí přijmout zodpovědnost za naše fyzické zdraví a spirituální evoluci. Jinými slovy, musíme přijmout zodpovědnost za naše vlastní léčení a transformaco.
Kniha Božský lékař je v tomto ohledu významným pojednáním o umění sebeléčení a tajemství trvalého zdraví. Práce s ní vytvoří základ pro sebeléčení.

Cena 840 Kč

 

ALCHYMIE MILOSTNÝCH VZTAHŮ

PRŮVODCE SPIRITUÁLNÍMI A METAFYZICKÝMI PRINCIPY K LÉČENÍ SRDCE A VYTVOŘENÍ TRVALÉHO, MILUJÍCÍHO VZTAHU

Pro milostné partnery je velmi důležité, aby si uvědomili, jakým směrem se pohybují vládnoucí síly přírody. Tyto síly totiž hrají zásadní roli v určení, kdy vstoupit do vztahu nebo mít svatbu, a co dělat, jakmile jsme jednou v něm. Spirituální principy odkrývané v Alchymii milostných vztahů budou velmi praktické pro každého muže a ženu, kteří si přeji vytvářet, rozvíjet a udržovat zdravý milostný vztah.

Cena 600 Kč

 

ZVEDÁNÍ ZÁVOJE

BOŽSKÝ KÓD: Univerzální Kabala s Naam jógou

Zvedání závoje vám dovoluje proniknout do vyšších tajemství Kabaly, díky tomu, že tuto nadčasovou moudrost představuje v praktické, použitelné a srozumitelné podobě. V této knize najdete vyzkoušené recepty, které vám umožní prožít váš život s milostí a radostí.

Cena 600 Kč

 

“Bůh je láska, moudrost a pravda.

Jako láska nám přináší život, jako moudrost světlo a jako pravda svobodu.”